Konrad Gaca nie żyje. Mamy komentarz wspólnika - WP Wiadomości

Konrad Gaca nie żyje. Mamy komentarz wspólnika

Konrad Gaca, twórca znanej diety i popularny trener gwiazd zmarł nad ranem w swoim domu pod Lublinem. Sprawą jego śmierci zajmuje się prokuratura. Na razie wykluczono udział osób trzecich. O zmarłym wypowiedział się jego wspólnik, Marcin Gogłoza z Gaca System.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat
Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat (East News, Fot: VIPHOTO)
WP

Partner biznesowy Konrada Gacy nie kryje szoku. Marcin Gogłoza, wiceprezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością "Fatkillers" i wspólnik Gacy, w rozmowie z Wirtualną Polską wspomina zmarłego jako czlowieka z ogromną pasją: - Uparcie i z pełną konsekwencją realizował swoje plany. Jego marzeniem było pomaganie innym ludziom - przyznaje.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele w sprawie przyczyn śmierci Gacy. Jego przyjaciel domyśla się jednak, co mogło stać się z 42-latkiem: - Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże - przypuszcza Marcin Gogłoza. - To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć - dodaje po chwili.

Wspólnik w Gaca System podkreśla, że to tragiczne odejście nie będzie miało wpływu na dalsze prosperowanie firmy: - Wszystko działa nadal, mamy stworzony cały system, sztab ludzi pracuje dalej i nie zamierzamy w żaden sposób na tę chwilę nic zmieniać - uspokaja Gogłoza.

WP

Konrad Gaca - dietetyk gwiazd

Informacje o śmierci Konrada Gacy jako pierwszy podał "Kurier Lubelski". Policja przy udziale prokuratury przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia w czwartkowy ranek. Przesłuchiwani są świadkowie, a sekcję zwłok zaplanowano na 9 rano w piątek, 17 sierpnia.

Gaca jest twórcą programu Mądrego Odchudzania Gaca System. Pisał książki o diecie i walce z otyłością, założył też kilka ośrodków pomagających w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Z jego usług korzystały gwiazdy i celebryci (m.in. Dominika Gwit). Jako ekspert ds. dietetyki występował w telewizji, prowadził własny program. Był wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness oraz Fitness & Wellness, a w 2011 roku zdobył tytuł "Top Menedżera 2011" przyznawany przez redakcję "Kuriera Lubelskiego".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nie żyje Konrad Gaca. Miał 42 lata

WP

Widzisz coś ciekawego? Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP